moder2

ReMiXis

Kim jestem?

prof3

SIEMANENCJA!

Mam na imię Tomek i w kwietniu 2020 skończyłem 22 lata. Pochodzę z okolic Krakowa. Na co dzień pracuję przy regeneracji maszyn fitness. Działalność w internecie aktualnie traktuję jako hobby.

Pasje

Słowem kluczowym opisującym moje pasje i zainteresowania jest: "Produkcja". W głównej mierze polegająca na pracy z dźwiękiem, muzyką, własnym (prawie lektorskim) głosem, filmem oraz wydarzeniami na żywo. Kręcą mnie również nowe i ciekawe rozwiązania techniczne, które staram się wdrażać podczas realizacji pomysłów. Efekty możesz obserwować między innymi na moim kanale w serwisie YouTube, oraz na tej stronie.

Dlaczego ReMiXis?

Historia mojego nicku nie jest jednoznaczna, ale trzymam się wersji, że ten powstał od połączenia niby pseudonimu artystycznego DJ Remixis (wcześniej DJ Remixer), oraz lekko zmodyfikowanej końcówki mojego roku urodzenia. Ale dlaczego Remixis? Nie wiem! Po prostu nie miałem innego pomysłu na nick :D.

Początki

Zaczynałem dość skromnie. Pierwsze moje produkcje tworzyłem głównie dla siebie. Dopiero zakładając kanał ReMiXis pamiętnego 18 lutego 2012 roku, postanowiłem pokazać się publicznie w szerszym świetle. Początki kanału były.. zwyczajne. Nie brakowało Minecrafta od którego przecież większa połowa YouTuba zaczynała. Była jeszcze Historia Windows, ale stała się z różnych przyczyn niepubliczna (możecie ją oglądać wraz z innych "starociami" na stronie Filmy). Wracając nawet dzisiaj do tamtych czasów, śmiem twierdzić, że od samego początku starałem się podchodzić do moich produkcji profesjonalnie, na tyle, na ile mój sprzęt pozwalał współpracować.

Pierwsze 100, 1000 subskrypcji

Zapytacie pewnie, kiedy nastąpił tak zwany "moment wybicia"? Ile czasu minęło do osiągnięcia progu 100 subskrypcji? Możecie się delikatnie zdziwić, ponieważ odpowiedź na to ostatnie pytanie wynosi.. 3 lata. Nagrywanie z serwerów Minecraft to był mój sposób na kanał. Szczególnie wspominam GC2 Mobraiders, KraineMC oraz MojeMC. To w tych miejscach utworzyłem moją pierwszą społeczność skupioną wokół moich produkcji.

Hej! To ten od kucy z bronksu, "Żelazkiem w łeb", "Więc Będzie Ban" i..

Kiedyś może nie, ale teraz większość z was kojarzy moją osobę i twórczość z remixami, tworzonymi specjalnie dla popularnych osób. Nie brakuje również moich autorskich utworów. Produkcja muzyki to absolutna podstawa mojej twórczości, główna specjalność i znak rozpoznawczy od długiego czasu! Remixy zacząłem tworzyć od 2017 roku i zapewne nie rozwijałbym się w tym kierunku, gdyby nie sukces moich pierwszych przeróbek, stworzonych specjalnie dla @IKA.

Każdy z remixów ma swój charakter i gdyby ustawić je wszystkie chronologicznie, to zaprezentowałyby mój postęp w produkcji muzyki, jakiego nie dokonałem nigdy wcześniej.

Nie tylko YouTube, Muzyka, Remixy..

Co to za YouTuber, który nie gra w gry? Ich lista jest w moim przypadku bardzo skromna i są to raczej popularne produkcje: Minecraft, Euro Truck Simulator 2, osu, Cities Skylines i kilka innych.

Interesuję się również technologiami informatycznych. Ponieważ ukończyłem szkołę, która była nastawiona właśnie na informatykę, ta dziedzina istnieje w moim tzw. planie dnia. Efektem tego jest między innymi ta strona, którą teraz oglądasz.

Interesuję się również komunikacją miejską, ciekawostkami naukowymi oraz newsami ze świata. Z mojego dzieciństwa pozostało również zainteresowanie astronomią.

Czy to już wszystko?

Można by w tym miejscu dalej rozpisywać się, co jeszcze potrafię, ale byłoby to już dość przynudzające (tekst jest dość długi - jesteś "prze gościem" jeśli doszedłeś/łaś do tego momentu). Pomijając te "dyskomforty" mam nadzieję, że zainteresowałeś/łaś się moją osobą. Jeśli masz jakieś sugestię lub chcesz podsunąć jakiś pomysł możesz mi napisać na maila, w komentarzu pod jakimś filmem albo na Facebook'u. Linki znajdują się na stronie KONTAKT.

Dziękuję za uwagę!