moder2

ReMiXis

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Przeglądając wasze komentarze pod filmikami zauważyłem mnóstwo powtarzających się pytań. Żeby uniknąć niepotrzebnego spamu postanowiłem zebrać je gdzieś w jednym miejscu.

W takim razie czytajcie, zapamiętujcie, udostępniajcie i co ważniejsze: Nie zadawajcie "głupich" pytań..


JAKI MASZ KOMPUTER, SPRZĘT I PROGRAM DO NAGRYWANIA?

Sprzęt, który aktualnie używam, jest dokładnie opisany na stronie Mój PeCet.

KIEDY REMIX?

Tego typu produkcja wymaga zebrania materiału, pomysłu i czasu. Tak co 2 miesiące mogę teoretycznie coś dużego wypuścić. Przy jednej produkcji potrafię siedzieć od 1,5 tygodnia, do nawet 3 tygodni (oczywiście z przerwami).

ZROBISZ MI REMIX?

Wszystko wskazuje na to, że NIE :c

SKĄD POMYSŁ, ŻEBY NAGRYWAĆ NA YOUTUBE / ROBIĆ REMIXY?

Jeżeli potrafisz robić coś i wychodzi Ci to dobrze, to po prostu to RÓB! Tak kombinuj z planowaniem czasu, żeby znalazło się miejsce dla Twoich pasji! Właśnie to przemyślenie jest swoistą motywacją, żeby jednak produkować się na YouTube. Tworzenie przeróbek muzycznych zaczęło się od niejakiej IKI w 2017 roku. Pomysł okazał się tak trafny, że spowodował totalną zmianę contentu z tematu gier w kierunku remixów.

SKĄD POMYSŁ NA NICK REMIXIS/REMIXIS098?

Historia mojego nicku nie jest jednoznaczna, ale trzymam się wersji, że ten powstał od połączenia niby pseudonimu artystycznego DJ Remixis (wcześniej DJ Remixer), oraz lekko zmodyfikowanej końcówki mojego roku urodzenia. Ale dlaczego Remixis? Nie wiem! Po prostu nie miałem innego pomysłu na nick.

KIEDY LIVE?

Minimum raz w tygodniu w piątek lub sobotę. Gdzieś między 19:00 a 21:00.

SKĄD POCHODZISZ?

To może po kolei: Świat -> Europa -> Polska -> Okolice Krakowa

CZY MASZ DZIEWCZYNĘ?

23-09-2021 -> Jeszcze nie..

ILE MASZ LAT?

Mam 22 lata. Niestety..

JAK MASZ NA IMIĘ?

Tomasz!

CZY NAGRASZ COŚ Z WIDZAMI?

Według mnie najlepszym pomysłem na nagranie czegoś z widzami, jest po prostu zrobienie streama.

PAMIĘTASZ MNIE?

Popatrz: Widzów oglądających mój kanał jest już dość sporo. Czasami trudno zapamiętać wszystkich. Tych najbardziej wyróżniających się trochę łatwiej zapamiętać.

KTO CI ROBIŁ INTRO/OVERLAY/MINIATURKI/BANER?

Większość miniaturek, wszystkie warianty intra, oraz pomniejsze grafiki ogarniam sam. Oczywiście zaangażowałem w pewne projekty kilka osób. Ale robiłem to niezwykle rzadko.

NAGRYWAJ CZĘŚCIEJ!

Filmik co tydzień jest raczej minimalnym odstępem czasowym. Częstotliwość głównie zależy od czasu, możliwości i pomysłów na filmik.

NAGRASZ Z.. ? (CHODZI O NAGRANIE Z CZEGOŚ)

Jestem otwarty na różne propozycje co do nowych filmów lub serii. Dalej tylko trzeba stwierdzić, czy takie nowości będzie dało się nagrać, oraz czy będą ciekawe nie tylko dla was, ale również dla mnie.

KIEDY ODCINEK?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: NIE WIEM! Do momentu, aż wezmę się za jego tworzenie.

MOGĘ Z TOBĄ NAGRYWAĆ (NAGRASZ ZE MNĄ)?

Nagrywanie z kimś jest u mnie możliwe. Trzeba tylko spełnić kilka warunków:

Nagrasz reklamę serwera (tutaj adres)?

Niestety. Nagrywając dużą serię z jednego serwera, nie będę w stanie w miare regularnie prowadzić drugą z innego serwera. Na moim kanale mogłbym reklamować serwery przede wszystkim warte polecenia, oraz posiadające tryby warte szczególnej uwagi (po prostu takie, na których dałbym radę grać i co najważniejsze, miały potencjał do nagrywania).